Skip links

Geleceğe Adım At. Kodlamayla Bugün Tanış.

Kodlama ve tasarımın eşsiz dünyası ile tanışan öğrenciler, eleştirel düşünme ve problem çözme gibi becerileri de keşfetme fırsatı buluyor. Değişimin öncüsü olacak öğrencileri desteklemek için Apple dünyasının programlama dili Swift ile yazılan kodların Sketch’te tasarlanan sayfalar ile buluştuğu TurkishKit etkinliklerinde bir araya geliyoruz.

VİDEOYU İZLEYİN

Burada Muhteşem Uygulamalar Geliştirebilmen için Her Şey Var

Teknolojinin bir dili var: kod! Kendi göz alıcı iPhone uygulamanı Apple standartlarında tasarlamak ve kodlamak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı!

Geleceğin Kodu. Bugün.

Hem kod yazmaya yeni başlayanların hem de profesyonellerin ortak dili Swift ile harikalar yaratmayı öğretiyoruz.
Sıfır kodlama deneyimi ile hayalindeki iPhone uygulamasını geliştirmeye bizimle başla, soluğu App Store’da al.
Daha Fazla Bilgi

Herkes için Tasarım

Çizilen vektörlerin yazılan satırlar ile ayrılmaz bir ikili olduğuna inanıyoruz. Kullanıcılarına eşsiz deneyimler sunacak tasarımlar ve animasyonlar geliştirmenin sihirli yanlarını seninle paylaşıyoruz.
Tasarım odaklı düşünme 

oturumları ile sorunlara daha farklı, yaratıcı çözümler keşfetmeni sağlıyoruz.

Daha Fazla Bilgi

Fikrin ile Değer Yarat

Hayalini kurduğun fikir ile dünyayı değiştirebilirsin. Türkiye’nin önde gelen girişim hızlandırma programlarından Hackquarters ile girişimciliğin dinamik kültürünü seninle buluşturuyoruz.

Fikir üretme süreci, konsept tasarımı ve ürün geliştirme gibi girişimciliğin temel konularına hızlı bir giriş yapmanı sağlıyoruz.

Daha Fazla Bilgi

Etkinlikleri Keşfedin

Her etkinlik benzersiz deneyimler, çılgın hayallere ve farklı yeteneklere sahip bir topluluk anlamına geliyor. Ortak olan ise yaratıcılığın ve paylaşımcı kültürün verdiği sonsuz ilham ve mutluluk.

Çılgın İnsanlar

Heyecan Verici Birliktelik

Ortak değerlere sahip destekçilerimiz ile birlikte ilerliyoruz. Biz çılgın olanlara verdikleri desteklerden ilham alıyor, gelecek adına daha çok çalışıyoruz.