Skip links

Etkinlik Desteği

Apple platformlarına yazılım ve tasarım geliştirmek isteyen öğrencilerin gelişim çabalarını destekleyen etkinlikler serisi.

Sıkça Sorulan Sorular

TurkishKit kültürünün bir parçası olmak isteyen tüm lise ve üniversite öğrencileri etkinliklerimize katılabilir.

Evet, açıköğretim öğrencileri de etkinliklerimize katılabilir.

Etkinliklerimiz, şu an için yalnızca İstanbul’da düzenleniyor. Ancak gelecek dönemde farklı şehirlerde etkinliklikler düzenlemek ile ilgili çalışmalarımız devam ediyor.

Etkinlikler, kodlama ve tasarım dünyasındaki macerası yeni başlayanların ve Apple kültürü ile tanışmak isteyenlerin ihtiyacı olan başlangıç seviyesine uygun olarak tasarlanmıştır.

Etkinlik ücretleri belirli parametrelere bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor. Duyurusu yapılmış bir etkinliği içeriği ve katılım ücreti hakkında Daha Fazla Bilgi edinebilirsin.

Etkinliklerde Apple’ın programlama dili Swift kodlama, Sketch ile uygulama tasarımı, ve tasarımsal düşünme üzerine oturumlar düzenliyoruz. Öğren-Deneyimle-Paylaş döngüsünün her adımını katılımcılar ile beraber deneyimliyor ve önemini kavrıyoruz.

Kutunun içerisinde TurkishKit rozeti; Swift, Sketch, Xcode ve TurkishKit çıkartmaları ve katılımcıların isimlerine özel tasarlanmış etkinlik bileti yer alıyor.

TurkishKit Özel Etkinliklerine katılım sağlayarak veya her etkinlik sonrası sosyal medyalar aracılığı ile düzenlenen çekilişlere katılarak TurkishKit Özel Kutusu’na sahip olunabilir.

Yaklaşan etkinliklerin duyuruları, sosyal medya hesaplarımızdan ve buradan üye olabileceğin haftalık bültenimizden yapılır. Duyurusu yapılan bir etkinlik hakkında detaylı bilgi almak ve hemen kayıt olmak için TurkishKit Özel Etkinliği sayfasına göz atabilirsin.

Başvurular, etkinlik tarihinin açıklanması ile açılır ve etkinlik tarihine bir hafta kala sona erer.

urkishKit sosyal medyalarını takip ederek veya haftalık bülteneüye olarak yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsin.